0
منو دسترسی
قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات و کالاهای فروشگاه اینترنتی تلنجر

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وکالاهای فروشگاه اینترنتی تـلنـجـــر به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی  و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه  از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی ، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی  تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه  اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه  ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی ، به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی تلنجر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.  لطفا برای مطالعه سیاست حریم خصوصی کاربران اینجا را مطالعه بفرمایید.

نحوه ارسال

ارسال کالای خریداری شده در تلنجر در کل کشور توسط تیپاکس صورت می گیرد. همچنین ساکنین مناطق ۲۲ گانه شهر تهران می توانند از خدمات پیشرو پست برای دریافت کالای خود استفاده نمایند. در تمامی شیوه های پیشنهادی ارسال، هزینه ارسال رایگان خواهد بود. لطفا اینجا را مطالعه بفرمایید.

افزودن ماژول جدید
0%