مرکز تماس: 021-44749175
0
منو دسترسی
زیورآلات کنزو

تلنجر فروشگاه همیشه تخفیف ساعت   توجه! بازدید کننده محترم:

شاید از خود بپرسید چرا محصولات تلنجر ارزان‌تر هستند؟ در جواب می گوییم که تمامی محصولات فروشگاه آنلاین تلنجر با قیمت قدیم ارائه می گردند. به همین دلیل قیمت محصولات نسبت به قیمت روز بسیار پایین تر هستند. چرا به قیمت قدیم می فروشیم؟  به سه دلیل؛ چون این اجناس به تعداد محدود وجود دارند و یا دیگر تولید نمی شوند یا قدیمی اما کاملا نو هستند. از خرید خود لذت ببرید!

تیم تلنجر

زیورآلات کنزو

برند کنزو در سال ۱۹۷۰ در پاریس توسط طراح ژاپنی، کنزو تاکادا تأسیس شد. او در این سال با افتتاح اولین فروشگاه خود به نام “Jungle Jap” بستری برای عرضه محصولات خود فراهم کرد. کنزو تاکادا در ژاپن متولد شد و در سال ۱۹۶۴ به فرانسه مهاجرت کرد تا کسب کار خود را در زمینه مد و فشن به راه اندازد. او در ابتدا کار خود را ابتدا با لباس‌های دست دوز برای زنان شروع کرد و در سال ۱۹۸۳ لباس های مردانه و لباس کودکان را به فعالیت خود اضافه کرد. همچنین در سال ۱۹۸۷ تولید لوازم مربوط به خانه را آغاز کرد. کنزو در سال ۱۹۹۳ توسط شرکت مادر LVMH خریداری شد و زیر نظر این مجموعه به کار خود ادامه می دهد.

ضمانت اصالت کالا

ضمانت اصالت کالا

ضمانت اصالت کالا

ارسال به همه نقاط

ارسال به همه نقاط

ارسال به همه نقاط

قابلیت پرداخت در محل

قابلیت پرداخت در محل

قابلیت پرداخت در محل

۷ روز امکان بازگشت کالا

۷ روز امکان بازگشت کالا

۷ روز امکان بازگشت کالا

فیلتر کنید:

ما به فکر جیبت هستیم

100000
1200000
از 100,000تا 1,200,000
برو
لیست محصولات:

سبک منحصر به فرد در طراحی کنزو

برچسب فشن کنزو، کیمیاگری از غرب و شرق (Alchemy of the Orient and the West) از همان ابتدا، با کالکشن Quasi-Confidential در سال 1970، انقلابی بزرگ از رنگ ها و مواد ایجاد کرد. با شروع کار، برند کنزو با ترکیب غیر معمول خود از تاثیرات شرق و غرب و فرهنگ های گوناگون، دنیای مد را مجذوب خود کرد.

کنزو تاکادا، صاحب  برند و مخترع تکنیک هایی مثل cut knit، اولین نفری بود که ایده ی راحتی و آزادی حرکت در پوشاک را معرفی کرد. نام تجاری KENZO یکی از معروف ترین برند های دنیای مد است، چراکه ایده حرکت در لباس و لوازم جانبی را معرفی کرده است.

امروزه محصولات کنزو طیف وسیعی از تولیدات نظیر پوشاک، کیف و کفش و اکسسوری را در بر می گیرد و توانسته انتظار بسیاری از طرفداران دنیای مد و مشتریان را برآورده کند.

0%