مرکز تماس: 021-28423027
0
منو دسترسی
ساعت زنانه
ضمانت اصالت کالا

ضمانت اصالت کالا

ضمانت اصالت کالا

ارسال به همه نقاط

ارسال به همه نقاط

ارسال به همه نقاط

قابلیت پرداخت در محل

قابلیت پرداخت در محل

قابلیت پرداخت در محل

۷ روز امکان بازگشت کالا

۷ روز امکان بازگشت کالا

۷ روز امکان بازگشت کالا

خرید ساعت مچی زنانه مارک دار

تلنجر فروشگاه همیشه تخفیف ساعت   توجه! بازدید کننده محترم:

ساعت زنانه برند

شاید از خود بپرسید چرا محصولات تلنجر ارزان‌تر هستند؟ در جواب می گوییم که تمامی محصولات فروشگاه آنلاین تلنجر با قیمت قدیم ارائه می گردند. به همین دلیل قیمت محصولات نسبت به قیمت روز بسیار پایین تر هستند. چرا به قیمت قدیم می فروشیم؟  به سه دلیل؛ چون این اجناس به تعداد محدود وجود دارند و یا دیگر تولید نمی شوند یا قدیمی اما کاملا نو هستند. از خرید خود لذت ببرید!

تیم تلنجر

گالری ساعت زنانه 

گالری ساعت زنانه تلنجر شامل مجموعه ساعت اوجینال زنانه با برند‌های مختلف است. در اینجا می توانید انواع ساعت مچی زنانه مارک دار را با قیمت‌ مناسب مشاهده کنید. اصالت تمامی ساعت ها در تلنجر تضمین می شوند. 

فیلتر کنید:

ما به فکر جیبت هستیم

100000
1200000
از 100,000تا 1,200,000
برو
لیست محصولات:

خرید ساعت مچی زنانه شیک

خرید ساعت مچی زنانه ، یکی از دغدغه های خانم های شیک پوش است. برند‌های مختلف ساعت در دنیا وجود دارند که با قیمت های مختلف عرضه می گردند. پیدا کردن قیمت ساعت مارک دار که در سطح مناسبی عرضه شده است کار دشواری است. از طرفی اطمینان از اینکه محصول مورد نظر یک ساعت اورجینال مارک دار است نیازمند اطمینان زیادی است. به همین دلیل لازم است که خرید ساعت مچی زنانه از فروشگاه هایی صورت بگیرد که اصل بودن ساعت مچی را برای شما تضمین می کند. 

ما در فروشگاه آنلاین تلنجر، انواع ساعت مچی زنانه با مارک های معتبر دنیا را ارائه می دهیم. اما ساعت مچی در تلنجر به مانند سایر کالاهای تلنجر، با قیمتی پایین تر از قیمت روز ساعت مچی ارائه می گردد. به این دلیل که ساعت مچی ارائه شده در تلنجر به شکل اوتلت ارائه می گردد. یعنی محصول به قطع یک ساعت مچی اصل است. اما به دلیل اینکه مدتی از خرید آن گذشته و یا تعداد اندکی از آنها باقی مانده، با قیمتی پایین تر ارائه می گردد. 

قریب به اتفاق ساعت مچی زنانه در فروشگاه تلنجر با تخفیف ارائه می گردند. این ساعت های زنانه معمولا تا ۴۰ درصد تخفیف را شامل می شوند که این امر خرید ساعت مچی اصل و شیک را بسیار لذت بخش تر می کند. ما در تلنجر تلاش می کنیم تا بهترین‌های بازار ساعت مچی زنانه را از منابعی که دسترسی به آنها مشکل است برای شما فراهم کنیم. 

0%