مرکز تماس: 021-28423027
0
منو دسترسی
گردنبند نقره با روکش طلا کنزو

کالکشن گردنبند کنزو

برند کنزو در سال ۱۹۷۰ در پاریس توسط طراح ژاپنی، کنزو تاکادا تأسیس شد. نام تجاری KENZO یکی از معروف ترین برند های دنیای مد است، چراکه ایده حرکت در لباس و لوازم جانبی را معرفی کرده است.

برچسب فشن کنزو، کیمیاگری از غرب و شرق (Alchemy of the Orient and the West) از همان ابتدا، با کالکشن Quasi-Confidential در سال 1970، انقلابی بزرگ از رنگ ها و مواد ایجاد کرد. با شروع کار، برند کنزو با ترکیب غیر معمول خود از تاثیرات شرق و غرب و فرهنگ های گوناگون، دنیای مد را مجذوب خود کرد.

امروزه محصولات کنزو طیف وسیعی از تولیدات نظیر پوشاک، کیف و کفش و اکسسوری را در بر می گیرد و توانسته انتظار بسیاری از طرفداران دنیای مد و مشتریان را برآورده کند.

درباره این کالکشن

در این کالشن، گردنبندهای تولید شده توسط شرکت کنزو ارائه شده است. تمامی این گردنبند ها اصیل بوده و با ضمانت اصل بودن ارائه می گردند. در این کالکشن گردنبندهایی از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۶ وجود دارند که برخی هنوز در کالشن های روز کنزو موجود هستند. 

بیشتر گردنبند های زیر از جنس نقره بوده و با روکشی از طلای ۱۸ عیار و رادیوم پوشیده شده اند. این گردنبند ها به تعداد محدود و با قیمت خرید ارائه در فروشگاه تلنجر ارائه می گردند. 

فیلتر کنید:

ما به فکر جیبت هستیم

100000
1200000
از 100,000تا 1,200,000
برو
لیست محصولات:
0%