مرکز تماس: 021-44749175
0
منو دسترسی
جی ال

تلنجر فروشگاه همیشه تخفیف ساعت   توجه! بازدید کننده محترم:

شاید از خود بپرسید چرا محصولات تلنجر ارزان‌تر هستند؟ در جواب می گوییم که تمامی محصولات فروشگاه آنلاین تلنجر با قیمت قدیم ارائه می گردند. به همین دلیل قیمت محصولات نسبت به قیمت روز بسیار پایین تر هستند. چرا به قیمت قدیم می فروشیم؟  به سه دلیل؛ چون این اجناس به تعداد محدود وجود دارند و یا دیگر تولید نمی شوند یا قدیمی اما کاملا نو هستند. از خرید خود لذت ببرید!

تیم تلنجر

زیورآلات جی ال پاریس

گروه GL با بیش از 100 سال سابقه، از همکاری بین یک شرکت خانوادگی با تجربه بالا در کسب و کار جواهرات و یک گروه صنعتی در ابعاد بین المللی بهره مند می شود. ظرفیت بالای آن در ترکیب نیروی صنعتی، گسترش هوشمندانه و خلاقیت، این امکان را فراهم کرده است تا در عرصه تولید و بازاریابی بین المللی برای برند های جواهرات با نام های معتبری نظیر کنزو، نینا ریچی، دلا فرسانژ و ... و همچنین تولید برای بزرگترین نام ها در دنیای لوکس و مد فعالیت کند.

یکی دیگر از این برند ها GL PARIS است که در زمینه تولید زیورآلات نقره، روکش شده با نقره، روکش شده با طلا و ... فعالیت دارد و طرفداران فراوانی را در دنیای مد به سمت خود جذب نموده است. این برند تلاش کرده در طول مدت فعالیت خود طیف وسیعی از سلایق را پوشش دهد و تنوع بالایی در تولیدات خود لحاظ کرده است. هر فرد از هر سلیقه ای می تواند محصولی مناسب با علایق خود در محصولات GL PARIS پیدا کند.

ضمانت اصالت کالا

ضمانت اصالت کالا

ضمانت اصالت کالا

ارسال به همه نقاط

ارسال به همه نقاط

ارسال به همه نقاط

قابلیت پرداخت در محل

قابلیت پرداخت در محل

قابلیت پرداخت در محل

7 روز امکان بازگشت کالا

7 روز امکان بازگشت کالا

7 روز امکان بازگشت کالا

فیلتر کنید:

ما به فکر جیبت هستیم

100000
1200000
از 100,000تا 1,200,000
برو
لیست محصولات:
0%