مرکز تماس: 021-28423027
0
منو دسترسی
ساعت

چرا محصولات ارزانتر ارائه می گردد

تلنجر فروشگاه همیشه تخفیف ساعت   توجه! بازدید کننده محترم:

شاید از خود بپرسید چرا محصولات تلنجر ارزان‌تر هستند؟ در جواب می گوییم که تمامی محصولات فروشگاه آنلاین تلنجر با قیمت قدیم ارائه می گردند. به همین دلیل قیمت محصولات نسبت به قیمت روز بسیار پایین تر هستند. چرا به قیمت قدیم می فروشیم؟  به سه دلیل؛ چون این اجناس به تعداد محدود وجود دارند و یا دیگر تولید نمی شوند یا قدیمی اما کاملا نو هستند. از خرید خود لذت ببرید!

تیم تلنجر

فیلتر کنید:

ما به فکر جیبت هستیم

100000
1200000
از 100,000تا 1,200,000
برو
لیست محصولات:

خرید ساعت مچی

خرید انواع ساعت مچی در فروشگاه تلنجر

خرید ساعت مچی در فروشگاه آنلاین تلنجر با توجه به قیمت ارزان ساعت نسبت به قیمت روز آنها بسیار به صرفه است. ما در فروشگاه آنلاین تلنجر تلاش کرده ایم تا با خرید ساعت مچی با قیمت قدیم یا خرید ساعت هایی که به تعداد محدودی از آنها باقی مانده است، بهترین ساعت مچی را با بهترین قیمت ارائه دهیم. 

راهنمای خرید ساعت مچی

ساعت مچی بر دو نوع است. ساعت مچی لاکچری و ساعت غیر لاکچری. ساعت مچی لاکچری علاوه بر اینکه دارای ویژگی های خاصی در تولید آن هستند، قیمت های بالایی هم دارند. به طور مثال ساعت های لاکچری بیشتر با قیمت های بیش از ۱۵ یا ۲۰ میلیون تومان قیمت دارند. 

کاربرد ساعت مچی

در ابتدا مشخص کنید که از ساعت خود چه استفاده ای می کنید. به طور مثال ساعت با بند فلزی معمولا زیبا هستند. اما برای افرادی که با دست خود زیاد کار می کنند و یا ساعت آنها به نقاط مختلف برخورد می کند مناسب نیست. زیرا در اثر برخورد با نقاط مختلف، ساعت دچار خط و خش می شود. مطمئن باشید برای تمام کاربردها ساعت مچی مناسبی تولید شده است. پس ابتدا مشخص کنید که چه کاربری برای شما مناسب است. 

قیمت ساعت مچی

بودجه یکی از مهمترین عوامل و در واقع موثرترین آنها در انتخاب ساعت مچی است. در ابتدا مشخص کنید که بازه قیمتی مورد نظر شما برای خرید ساعت مچی چقدر است؟ اگر بودجه خود را برای خرید ساعت مچی از همان ابتدا مشخص کنید، دیگر وقت زیادی را برای انتخاب ساعت مچی مناسب صرف نخواهید کرد. 

 

 

0%