مرکز تماس: 021-28423027
0
منو دسترسی
1397/04/14 در ساعت 17:20:23

چرا در تلنجر محصولات ارزان تر از قیمت واقعی به فروش می رسند؟

خرید کردن همیشه باعث ایجاد حس خوب در ما می شود، خصوصا اگر این خرید با قیمتی مناسب انجام شود.

چرا در تلنجر محصولات ارزان تر از قیمت واقعی به فروش می رسند؟

 

چگونه مقرون به صرفه خرید کنیم؟؟

 

این یک سوال همیشگی است. با توجه به اینکه سبک زندگی انسان به صورت مداوم در حال تغییر بوده و نیاز های انسان رو به رشد است، پاسخ به این سوال از همیشه مهم تر می باشد.

این موضوع حالا به یک دغدغه اساسی تبدیل شده تا بتوانیم هزینه های زندگی خود را کنترل کنیم. این دغدغه تقریبا در همه اقشار جامعه البته به میزان متفاوت و در حوزه های گوناگون وجود دارد.

هدف ما در تلنجر بررسی این نیاز ها و سعی در ایجاد دسترسی شما به محصولی با کیفیت با قیمتی مناسب است.

 

چرا در تلنجر محصولات ارزان تر از قیمت واقعی به فروش می رسد؟

 

دلایل مختلفی وجود دارد که باعث می شود بتوانیم محصولی را ارزان تر از قیمت واقعی خریداری کنیم.

واضح است که عامل اساسی قیمت خرید محصول است.

یکی از این دلایل آن است که محصول خرید قدیم باشد. به عنوان مثال ممکن است محصولی وجود داشته باشد که 1 سال از خرید آن گذشته باشد و با توجه به افزایش قیمت ها، امروز بیش از 2 برابر قیمت سال گذشته ارزش داشته باشد. این شکاف عمیق حتما باعث ایجاد فشار به مشتریان می شود.

یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود بتوانیم یک محصول رو ارزان تر بخریم ته بار بودن آن محصول است.

خیلی از شرکت ها که فعالیت گسترده ای دارند، ممکن است محصولاتی را در حجم بالا تولید کنند و بخش زیادی از آن ها را هم در سراسر دنیا به فروش برسانند. اما زمانی که بخش عمده ای از آن محصولات به فروش می رسند، شرکت ها با استراتژی متفاوتی اقدام به فروش موجودی باقی مونده می کنند. البته ارزان تر از قیمت قبل!

این یک اقدام استراتژیک برای شرکت ها است تا دیگر برای اجناسی که موجودی محدود تری دارند هزینه هایی مثل انبارداری، بازاریابی، حمل و نقل و ... را نپردازند که البته با توجه به کم بودن تعداد آن محصولات، برای شرکت ها هزینه سربار غیر منطقی و نا متناسب با میزان بازده آن ها خواهد داشت. این اقدام فرصتی را به وجود می آورد تا بتوانیم خریدی اقتصادی داشته باشیم.

عامل موثر بعدی در داشتن خریدی به صرفه دسترسی به اجناس ویترینی است.

اجناس ویترینی شامل محصولاتی می شوند که در ویترین ها برای مشاهده قرار گرفته اند. این محصولات نو هستند و استفاده نشده اند. البته ممکن است برخی از این محصولات با توجه به اینکه در ویترین نگهداری شده اند دارای خط و خش با آسیب های جزئی باشند، اما از نظر فنی هیچ مشکلی ندارند و می توانید از خرید و استفاده از آن ها لذت ببرید.

لازم به ذکر است اگر محصولی از این دسته دارای ارادات جزئی یاد شده باشد، می توانید از آن در توضیحات محصول آگاه شوید.

دلیل دیگر که می تواند باعث شود محصولی ارزان تر فروخته شود نداشتن جعبه است.

خیلی از محصولات وجود دارند که جعبه آن ها در حمل و نقل آسیب می بیند یا اساسا به شکل عمده وارد می شوند و جعبه ندارند، این مسئله باعث می شود بتوانیم محصول را با قیمتی مناسب تر تهیه کنیم.

این محصولات کاملا سالم و نو هستند و هیچ ایرادی ندارند و نداشتن جعبه به نوعی فرصتی خواهد بود برای خرید به صرفه!

دسته بعدی اجناس کلکسیونی هستند.

شرایط این اجناس کمی متفاوت با موارد قبل است. این اجناس عموما لوکس و قدیمی هستند که طرفداران پر و پا قرصی دارند. قدیمی بودن این اجناس عملا باعث می شود قیمت دقیقی برای آن ها وجود نداشته باشد، اما هیچکس در ارزش و کیفیت آن ها شکی نخواهد داشت.

ما در تلنجر به شما کمک می کنیم تا به اجناسی که یکی از شرایط ذکر شده را دارند، دسترسی پیدا کنید و با بررسی گزینه های مختلف موجود، محصول مورد علاقه خود را خریداری کنید.

 

فروشگاه آنلاین تلنجر

 

0%